The Cannabis Company

High Quality Products for Elevated Consumers

Supply Kit
Regular price
$44.99
Sale price
$44.99
Regular price
$59.99
Unit price
per 
Sold out
Storage Kit
Regular price
$119.99
Sale price
$119.99
Regular price
$149.99
Unit price
per 
Sold out

Grinders

  • Dark Wood Grinder
    Regular price
    $44.99
    Sale price
    $44.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stainless Steel Shredder
    Regular price
    $79.99
    Sale price
    $79.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grinder Jar
    Regular price
    $49.99
    Sale price
    $49.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Metal Grinders
    Regular price
    $39.99
    Sale price
    $39.99
    Regular price
    $29.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Small Pink Metal Grinder
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Light Wood Grinder
    Regular price
    $39.99
    Sale price
    $39.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Rolling Papers

  • CannaCones – 10 Pack
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Standard Rolling Papers - 5 Booklets
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CannaCones - 6 Pack
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • King Size Papers – 25 Pack
    Regular price
    $39.99
    Sale price
    $39.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 1000 Pack CannaCones
    Regular price
    $129.99
    Sale price
    $129.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • King Size Rolling Papers - 5 Booklets
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Clothing

  • Beanies
    Regular price
    $29.99
    Sale price
    $29.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 420 Jersey
    Regular price
    $64.99
    Sale price
    $64.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweatshirt
    Regular price
    $39.99
    Sale price
    $39.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bucket Hats
    Regular price
    $29.99
    Sale price
    $29.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hemp Tees
    Regular price
    $39.99
    Sale price
    $39.99
    Regular price
    $39.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hemp Hats
    Regular price
    $34.99
    Sale price
    $34.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Storage

  • Storage Box
    Regular price
    $54.99
    Sale price
    $54.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Storage Jars
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Magnetic Wood Rolling Tray
    Regular price
    $59.99
    Sale price
    $59.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pocket Holder
    Regular price
    $24.99
    Sale price
    $24.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grinder Jar
    Regular price
    $49.99
    Sale price
    $49.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Match Box
    Regular price
    $39.99
    Sale price
    $39.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Accessories

  • 1 Hitter
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 4 Pack Indicones
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Landscape Tray
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pocket Holder
    Regular price
    $24.99
    Sale price
    $24.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Indica Tray
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bong
    Regular price
    $79.99
    Sale price
    $79.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Every Purchase Plants 1 Tree!

Thanks to our partnership with One Tree Planted we can now help make the world a greener place & preserve it for future generations!